Infantil Masculí Maresme 3V campió del Globasket 2016

Felicitem l’infantil Masculí Maresme 3V, pel seu triomf en el primer Globàsket de Lloret, torneig que vol estar a l’alçada del MIC de futbol.

MMglobalbasket

http://www.mundodeportivo.com/baloncesto/otros/20160325/40676372936/globasket-m-maresme-jbds1-y-combinado-fcbq-campeones.html?utm_campaign=botones_sociales&utm_source=facebook&utm_medium=social

Mundo Deportivo
Masculí Maresme 1 fue el campeón de la División A tras ganar al Alba Berlín 79-57 en una fantástica final, con mucha intensidad y duros esfuerzos para cerrar el torneo de la mejor manera posible. Hug Varderi y Raul Tomás jugaron muy bien, liderando al conjunto catalán a la victoria. Maresme hizo un gran torneo, al igual que el Alba Berlin, que llegó a la final tras varios partidos agónicos. El FC Barcelonafinalizó tercero.

http://www.elpuntavui.cat/esports/article/-/953060-el-maresme-el-jbds1-japones-i-la-fcbq-campions.html?utm_source=botons&utm_medium=com_epanoticies&utm_campaign=facebook

La primera edició de Globasket, amb uns 400 jugadors pertanyents a 28 equips, va acabar dijous a Lloret amb la victòria del Masculí Maresme en la divisió A (va vèncer l’Alba de Berlín per 79-57 amb una gran actuació d’Hug Varderi i Raül Tomàs) amb el Barça en tercer lloc.

http://www.diaricatala.cat/maresme-seleccio-catalana-triomfen-globasket/

Diari Català.cat
Masculí Maresme 1 va ser el campió de la Divisió A després de guanyar a l’Alba Berlín 79-57 en una fantàstica final, amb molta intensitat i durs esforços per tancar el torneig de la millor manera possible. Hug Varderi i Raul Tomàs van jugar molt bé, liderant al conjunt català a la victòria. Maresme va fer un gran torneig, igual que el Alba Berlin, que va arribar a la final després de diversos partits agònics. El FC Barcelona va finalitzar tercer.

 

OLIMPIADES POPULARS 2016

Aquest any estem d’enhorabona, tornen les olimpiades i amb elles les de Sant Andreu de llavaneres. Si viviu o estiuejeu al poble us hi podreu apuntar amb els amics del vostre barri. El club per la seva part ja està en marxa juntament amb altres voluntaris per fer possible aquest esdeveniment.

 

LA LOTERIA DEL CLUB TE PREMI

escanear0001

VOLEM RECORDAR-VOS I FELICITAR-VOS PEL PREMI OBTINGUT A LA LOTERIA DE NADAL DEL CLUB.

CADA PAPERETA TÉ UN PREMI DE 12 €, QUE PODREU PASSAR A COBRAR ELS DIJOUS I ELS DIVENDRES DEL MES DE GENER DE 17:00 A 20:00 I ELS DIVENDRES DE FEBRER I FINS EL DIVENDRES 18 DE MARÇ PEL POLIESPORTIU DE LLAVANERES.

EL FEMENÍ MARESME PAGARÀ ELS NÚMEROS ELS DILLUNS I ELS DIVENDRES.

ELS ENTRENADORS NO PAGUEN ELS NÚMEROS. RECORDEU DE PORTAR ELS NÚMEROS QUAN VINGUEU A L’OFICINA.

MOLTES GRÀCIES PER CONFIAR-HI

RESULTATS / RESULTADOS / EMAITZAK SANT ANDREU DE LLAVANERES

Pavelló Sant Andreu de Llavaneres

DISSABTE 5 /SABADO 5
Pista 1 Pista 2
  Local Visitant Local Visitant
9:00 – 10:00    
10:00 – 11:00 1 C.Delfos Cornellà   53  50 GRUP BARNA 2 Femení Maresme   30 32  GRUP BARNA
11:00 – 12:00 7 EASO LOYOLA 04  45 16  Bàsquet Femení Viladecans 8 U.E. Claret A  20  38 Femení Maresme B
12:00 – 13:00 11 Bàsquet 3 Viles 15  57 Bàsquet Neus 12 U.E. Claret B  4  50 Femení Maresme
13:00 – 14:00 15 C.B. Sant Josep Badalona B  64 65 A.E. Teià 16 C.E. Valldemia 49 41 C.B. Vilassar Mar A
14:00 – 15:00

 DINAR

15:00 – 16:00

CONCURSOS

16:00 – 17:00 19 C.Delfos Cornellà A  41  75 C.B. Hospitalet A 20 A.E. Sant Andreu Natzaret 66  8 U.E. Claret A
17:00 – 18:00 23 CB GRUP BARNA  52 2 U.E. Claret B 24 CB GRUP BARNA  49  30 Bàsquet Femení Viladecans
18:00 – 19:00 27 C.Delfos Cornellà  43 31  U.E. Claret A 28 C. Joventut de Badalona A  83  33 A.E. Sant Andreu Natzaret
19:00 – 20:00 31 UE Claret A  6 56 C.Delfos Cornellà A 32 C. B. HOSPITALET A  40 35  C.B. Santfeliuenc
20:00 – 21:00 35 A.E. Boet Mataró 30-15  Bàsquet 3 Viles
__________________________________________________________________________________DIUMENGE 6 / DOMINGO 6
Pista 1 Pista 2
  Local Visitant Local Visitant
10:00 – 11:00 40 UE Claret A  27 52  C.B. GRUP BARNA 41 Bàsquet Femení Viladecans  42  38 Femení Maresme B
11:00 – 12:00 44 C.B. Santfeliuenc  58 27  A.E. Sant Andreu Natzaret 45 EASO LOYOLA 04  18 50  C.Delfos Cornellà
12:00 – 13:00   48 C.B. GRUP BARNA  62  25 Femení Maresme B
13:00 – 14:00 51 U.E. Claret A 35  26 EASO LOYOLA 04 52 C.Delfos Cornellà  34  38 Bàsquet Femení Viladecans
       
14:00 – 15:00

DINAR

15:00 – 16:00                                                         CONCURSOS
16:00 – 17:00 56 U.E. Claret A  19 62  C.B. Santfeliuenc 57 A.E. Sant Andreu Natzaret  52  45 C.Delfos Cornellà A
17:00 – 18:00 60 Femení Maresme B  39  64 C.Delfos Cornellà  61 Bàsquet Femení Viladecans 39  22  U.E. Claret A
18:00 – 19:00 64 EASO LOYOLA 04  18 62 C.B. GRUP BARNA  
       
DILLUNS 7 / LUNES 7
Pista 4 Pista 5
  Local Visitant Local Visitant
9:00 – 10:00 70 5è i 6è PREMINI MASCULÍ 71 15è i 16è MINI MASCULÍ
 EBCB CORNELLÀ A  59  UE CLARET NOU BASQUET OLESA  51  13 BASQUET3VILES
10:00 – 11:00 74 13e i 14e MINI MASCULI 75 11e i 12e MINI MASCULI
CB VILASSAR DE MAR 55 35 FORÇA LLEIDA  CE VALLDEMIA  47 28   EASO 04
11:00 – 12:00 78 3r i 4t MINI FEMENÍ 79 5è i 6èMINI FEMENÍ
FEMENÍ VILADECANS  37  34 FEMENÍ MARESME B  UE CLARET 29  22  EASO LOYOLA 04
12:00 – 13:00
 
13:00 – 14:00

 

RESULTATS/ RESULTADOS/ EMAITZAK Sant Vicenç de Montalt

Pavelló Toni Sors  (Sant Vicenç de Montalt)

DISSABTE 5 /SABADO 5
Pista 4 Pista 5
  Local Visitant Local Visitant
9:00 – 10:00 1 C. Delfos Cornellà A 44   59 C.B. Santfeliuenc 2 C.B. Hospitalet A 67  40 A.E. Sant Andreu Natzaret
10:00 – 11:00 5 U.E. Claret A   5  55 C. Joventut de Badalona A  6 C. Delfos Cornellà B  80 31  Nou Bàsquet Olesa
11:00 – 12:00 9 UBSA 2  2  48 FORÇA LLEIDA CE 10 U.E. Claret A  51  48 A.E. Sant Andreu Natzaret
12:00 – 13:00 13 Masculí Maresme 3V B 28  64 C.B. Grup Barna 14 EASO 04  41  54 U.E. Claret B
13:00 – 14:00 31 C.B. Santfeliuenc  33 59 C. Joventut de Badalona A 32 C. Joventut de Badalona C 60  10  Basquet 3Viles
14:00 – 15:00

 DINAR

15:00 – 16:00

CONCURSOS

16:00 – 17:00 21 BASQUET NEUS  64  25 A.E. BOET MATARÓ 22 U.E. Claret A 49  50  C. Delfos Cornellà B
17:00 – 18:00 25 Nou Bàsquet Olesa  36  70 A.E. Sant Andreu Natzaret 26 Femení Maresme B  54  24 EASO LOYOLA 04
18:00 – 19:00 29 C.B. GRUP BARNA  75  25 FORÇA LLEIDA CE 30  UBSA 2  53  67  Masculí Maresme 3V B
19:00 – 20:00 33 UE Claret B  50  26 Basquet 3Viles 34 C. Joventut de Badalona C  70  20 EASO 04
20:00-21:00
36 C.b. Vilassar 54 70 AE Teià     /     37  St. Josep Bad. 60 51 Valldemia  _________________________________________________________________________________DIUMENGE 6 / DOMINGO 6
Pista 4 Pista 5
  Local Visitant Local Visitant
9:00 – 10:00 38 C. DELFOS Cornellà A 57   4 C. Joventut de Badalona A 39 C.B. Hospitalet A  55  5 UE Claret A
10:00 – 11:00 42 FORÇA LLEIDA CE  49  52 Masculí Maresme 3V B 43 C.B. GRUP BARNA  60  33 UBSA 2
11:00 – 12:00 46 A.E. Sant Andreu Natzaret 42  75 C. DELFOS Cornellà B 47 Nou Bàsquet Olesa 34   72 U.E. Claret A
12:00 – 13:00 49 Bàsquet 3 Viles 41   65 EASO 04 50 U.E. Claret B 19   69 C. Joventut de Badalona C
13:00 – 14:00 53 A.E. Teià  68  58 C.E. Valldemia 54  C.B. Vilassar de Mar A  50  58  C.B. Sant Josep de Badalona B
14:00 – 15:00

DINAR

15:00 – 16:00  55    C. Joventut de Badalona A  72-46 C.B. Hospitalet A

                                                        CONCURSOS

16:00 – 17:00 58 NB OLESA  61  76 VILASSAR DE MAR 59 BASQUET 3 VILESs 16   66 FORÇA LLEIDA
17:00 – 18:00 62 St. ANDREU NATZARET  60  51 CE VALLDEMIA 63 EASO 32   75 UBSA 2
18:00 – 19:00 66 UE CLARET A  65  81 AE TEIA 67 UE CLARET B  36  60 MASCULI MARESME 3V B
19:00 – 20:00 68 CORNELLÀ B  52  63 CB SANT JOSEP 69 C. JOVENTUT C  91  54 GRUP BARNA
DILLUNS 7
Pista 4 Pista 5
  Local Visitant Local Visitant
9:00 – 10:00 72 7è i 8è MINI MASCULÍ 73 9è i 1è MINI MASCULÍ
UE CLARET A  41  34 UE CLARET B AE SANT ANDREU NATZARET  51  48 UBSA 2
10:00 – 11:00 76 5e i 6e MINI MASCULI 77 3e i 4e PREMINI MASCULI
AE TEIA 59 80 MASCULÍ MARESME 3V B  C.B. SANTFELIUENC  53 45   AE SANT ANDREU NATZARET
11:00 – 12:00 80 3r i 4t MINI MASCULÍ 81 FINAL PREMINI MASCULI
CORNELLÀ B  75  64 C.B. GRUP BARNA  C. JOVENTUT BADALONA A  46 36  CB HOSPITALET A
12:00 – 13:00 ALL STAR
 
13:00 – 14:00 82 FINAL MINI FEMENÍ

C.B. GRUP BARNA 48 – 38EBCB CORNELLÀ A

CAMPIÓ C.B. GRUP BARNA

83 FINAL MINI MASCULÍ
CB SANT JOSEP BDN

CAMPIÓ

71  70 C. JOVENTUT BADALONA C
14:00 CLOENDA I ENTREGA DE TROFEUS